سازه ساز

سامانه فروش آنلاین مصالح ساختمانی

سازه ساز سامانه فروش اینترنتی مصالح ساختمانی است که با مدیریت آقای مهرداد حقیقت دوست از سال ۹۶ به طور رسمی شروع به کار نموده است.این مجموعه با بوجود آوردن بستری مناسب برای تولید کنندگان و فروشندگان مصالح ساختمانی کمک نموده است که این عزیزان به راحتی و بدون هزینه تبلیغات محصولات خود را به فروش برسانند. و همچنین با حفظ منافع دوجانبه خریدار و فروشنده به خریداران محترم هم این امکان را داده که به بازار مصالح و خدمات ساختمانی دسترسی داشته باشند و مصالح و خدمات ساختمانی را با قیمت و کیفیت مورد نظر دریافت کنند.

کاری که ما انجام می دهیم:

سازه ساز فروشگاه اینترنتی خرید و فروش آنلاین مصالح ساختمانی است که اقلام مورد نیاز ساختمانی اعم از گچ، سیمان، شیر آلات و … را برای شما عزیزان در یک مجموعه فراهم آورده است.

تاریخچه فعالیت ما:

متخصصین سازه ساز با تجربه یک دهه فعالیت در صنعت ساختمان و خدمات مرتبط و طی سالهای اخیر با تحقیق در بازار مصالح ساختمانی در کشور،  از سال ۹۵ اقدام به تولید محتوا و طراحی سامانه فروش آنلاین نموده و در سال ۹۶ به صورت رسمی و تخصصی شروع به فعالیت در این زمینه نموده است.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

همکاران پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند.

در ساعات اداری با شماره: ۴۴۰۸۵۹۰۶

در ساعات غیر اداری با شماره :۰۹۱۲۰۵۹۹۵۰۰

آیا سازه ساز محصولات را پشتیبانی میکند؟

  • پشتیبانی ۲۴ ساعت
  • گارانتی قیمت
  • ارسال در سریع ترین زمان ممکن
  • گارانتی کیفیت
  • گارانتی قیمت
  • امنیت خرید

چگونه می توانم جستجو کنم؟

شما می توانید در صفحه اول سایت از گزینه های قرار داده شده استفاده نموده و براساس: شهر، فروشنده، نوع محصول و کلمات کلیدی مرتبط جستجو کنید.

حمل و نقل

در سامانه سازه ساز حمل و نقل به عهده فروشنده بوده و طبق تعرفه ای که از قبل از طرف فروشنده اعلام شده هزینه ارسال به مبلغ کل افزوده خواهد شد. ضمناً در حجم بالا و ارسال با کامیون و تریلی تحیول بار بعد از ساعت ۲۲ انجام خواهد گرفت.