خرید سیمان با قیمت مناسب

خرید سیمان

سیمان سیمان پرتلند

سيمان ماده‌ای چسبنده است که قابليت چسبانيدن ذرات به يکديگر و بوجود آوردن جسم يک پارچه از ذرات متشکله را دارند و از ترکیب مصالح آهکی، رس، سيمان داراى آن چنان جامعيتى است که مى تواند شامل انواع چسبها از جمله چسبهاى مايع که در چسبانيدن قطعات سنگ يا سنگ و فلزات به يکديگر بکار مى روند نيز بشود. خرید سیمان 

  • سیمان پرتلند نوع ۱ (سیمان پرتلند معمولی) P.C – type I :

در مواردی به کار می رود که هیچ گونه خواص ویژه مانند سایر انواع سیمان مورد نظر نیست.

برای استفاده عمومی و نیز استفاده ویژه در مواردی که گرمای هیدراتاسیون متوسط مورد نظر است.

برای استفاده در مواقعی که مقاومت های بالا در کوتاه مدت مورد نظر است.

در مواقعی که مقاومت زیاد در مقابل سولفات ها مورد نظر باشد استفاده می شود.

برای استفاده در سطح ساختمان ها و مواقعی که استفاده از سیمان های بدون رنگ با مقاومت های بالا مورد نیاز باشد. از این سیمان در تولید انواع سیمان های رنگی استفاده می شود

  • سیمان سرباره ای ضد سولفات (SR. slag Cement)

در مواقعی که مقاومت متوسط در مقابل سولفات ها و یا حرارت هیدراتا سیون متوسط مورد نظر است، استفاده می گردد

  • سیمان پرتلند – پوزولانی (P.P.Cement)

در ساختمان های بتنی معمولی و بیشتر در مواردی که مقاومت متوسط در مقابل سولفات ها و حرارت هیدراتاسیون متوسط مورد نظر باشد استفاده می شود.

  • سیمان پرتلند – آهکی (P.K.Z.Cement)

این نوع سیمان در تهیه ملات و بتن در کلیه مواردی که سیمان پرتلند نوع ۱ به کار می رود قابل استفاده است. دوام بتن را در برابر یخ زدن، آب شدن و املاح یخ زا و عوامل شیمیایی بهبود می دهد.

  • سیمان بنائی (Masonry Cement)

برای استفاده در مواقعی که ملات بنائی با مقاومت های کمتر از سیمان پرتلند نوع ۱ مورد نیاز است.

  • سیمان نسوز ۴۵۰ (Rf Cement 450)

حاوی بیش از ۴۰% Al2O3 با اتصال هیدروکسیلی و فازهای کلسیم آلومینات، برای مصرف به عنوان ماده نسوز در صنایع حرارتی استفاده می شود.

  • سیمان نسوز ۵۰۰ (Rf Cement 500)

حاوی بیش از ۷۰% Al2O3 با اتصال هیدروکسیلی و فازهای CA2,CA برای مصرف به عنوان ماده نسوز با درصد خلوص بالا در صنایع حرارتی و آتمسفرهای CO.H2 به کار می رود.

  • سیمان نسوز ۵۵۰ (Rf Cement 550)

این سیمان ها برای درزگیری چاه های نفت به کار می روند. عمده این نوع سیمان ها دیرگیر بوده و در برابر دماها و فشارهای بالا مقاوم می باشند. این سیمان ممکن است در حفره چاه های آب و فاضلاب نیز به مصرف برسد.

خرید سیمان تهران ، خرید سیمان تیپ ۲ ، خرید سیمان تیپ ۵ ، خرید سیمان ضد سولفات ، خرید مصالح ارزان ، خرید سیمان تیپ ، خرید سیمان بنایی ، خرید سیمان پرتلند ، قیمت مصالح ساختمانی ، فروش مصالح ساختمانی ، مصالح ساختمانی در تهران ، انواع مصالح ساختمانی  خرید از سیمان تهرانقیمت سیمان تهران  – فروش مصالح ساختمانیخرید مصالح ارزان از کارخانه

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.